Hvězdy filmového plátna na gymplu!

Letos nás čeká opravdová lahůdka. Díky spolupráci s tvůrci filmu Zlatý podraz se máme opravdu na co těšit. Začínáme už v pátek 12. června, kdy se přímo v místě našeho turnaje v areálu Gymnázia Česká Třebová uskuteční promítání Zlatého podrazu, filmu o české basketbalové historii!

Radim Špaček během natáčení Zlatého podrazu.

Je nám ctí, že se pátečního promítání Streetballhus kino – Zlatý podraz osobně zúčastní jeho režisér Radim Špaček, oceněný Zlatým lvem, který v diskusi povypráví o tom, jaké to je točit basketbal v celovečerním filmu.
Doprovázet ho bude i Jiří Závozda, scénarista Zlatého podrazu a spoluautor knihy Nebáli se své odvahy o české baskebalové historii.

Scénárista Zlatého podrazu během tréninku týmu Holário.

Během večera budou přítomni i sami herci Zlatého podrazu, kteří se vám také v rámci Dekstone Streetballhus: zpět ke kořenům! předvedou během exhibice týmu Holário v retrodresech tehdejší československé reprezentace, která se v roce 1946 stala senzačně mistrem Evropy.

Vstupné na promítání bude dobrovolné. Celkový výtěžek půjde na charitativní sbírku Pomáháme Verunce, která proběhne pod patronátem nadace Každý koš pomáhá během sobotního turnaje.

Společně pomáháme!

V případě nepříznivého počasí se promítání uskuteční v náhradních prostorách gymnázia nebo v jeho blízkosti! Určitě dorazte, abyste nepropásli jedinečnou příležitost si v netradičním prostředí a u pivka popovídat s tvůrci filmu, který získal 9 nominací na Zlatého lva.

My vám to promítání zajistíme!

#ČervenýKoberecNaGymplu

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.