HANKA S PAMPIM HODNOTÍ LETOŠNÍ ROČNÍK!

Naši letošní skvělí patroni Hanka Horáková s Pavlem Pumprlou se své role zhostili parádně a dostáli stoprocentně letošnímu mottu turnaje „ber to osobně.“ Jejich účast na pátečním warm-upu s jejich besedou, celý sobotní den s jejich aktivní účastí nejen na hřišti, ale i mimo něj vejde do dějin celé akce. Jsem proto rád, že mi oba poskytli i tento krátký rozhovor, ve kterém zhodnotili letošní ročník. Rozhovor vznikl už týden po turnaji, ale protože léto má každý nabité, vychází až nyní 🙂

  1. me týden po akci, tak jaké jsou vaše bezprostřední dojmy ze DEKSTONE STREETBALLHUS #23: BER TO OSOBNĚ?

Hanka: Za mě úžasně uspořádaná akce do nejmenších detailů, vše klapalo, týmy na velice slušné úrovni, prostředí příjemné, spoluhráčky úžasné.

Pampi: Překvapuje mě, že ještě týden po takové akci pořád můžu sledovat na sociálních sítích různé reakce a dozvuky, to opravdu ukazuje na to, jak velká a zároveň povedená akce to byla.

2. Přijali jste nabídku stát se dalšími patrony tohoto dnes už legendárního streetballového turnaje v České Třebové, slyšeli jste už o turnaji někdy před tím?

Hanka: Ano a byla to samá superlativa.

Pampi: O turnaji jsem před tím neslyšel a popravdě, když jsem viděl potom osobně, jak velká akce to je, tak mě to hodně překvapilo. Ale teď už o něm bude vědět napořád 🙂

3. Váhali jste nad touto nabídkou?

Hanka: Neváhala, na základě hodnocení hráček minulých ročníků a i to, že jsem věděla, že se na turnaj chystá dost známých z basketbalového prostředí jsem nabídku přijala okamžitě.

Pampi: Na podobné druhy pozvánek rád odpovídám kladně, pokud to časově a vzdálenostně dává smysl, takže když v tomhle nebyl problém, tak jsem rád dorazil.

4. Máte rádi streetball, nebo ho dokonce sami hrajete? Děláte i jiné sporty?

Hanka: Mám ráda jakékoliv aktivity které se provozují venku…ať už to je street, kolo, tenis, beach, lyžování, procházky…

Pampi: Tak asi jako všichni baskeťáci jsem mu zamlada velmi holdoval, ale za ty dlouhé roky v profi basketbalu si od něj přes léto rád odpočinu, tedy aspoň od toho samotného hraní.

5. Během letošního ročníku jsme vás viděli přímo na hřišti, oba jste si zahráli charitativní exhibici, Hanka se svým týmem dokonce vyhrála turnaj v ženské kategorii. Jak jste si to užili?

Hanka: Užila jsem si to moc. Po dlouhé době jsem hrála s holkama, s kterýma jsme dlouhá léta byly ať v reprezentaci nebo v klubu.

Pampi: Tak zahrát si jen tak pro zábavu a ještě díky tomu přispět k dobré věci, koho by to nebavilo?

6. Mohli byste akci z vašeho pohledu zhodnotit, protože STREETBALLHUS není pouze o sportu.

Hanka: Jak už jsem psala v první odpovědi, už při pátečním příjezdu jsme se seznámili se strašně příjemnými lidmi, doprovodný program pro děti byl bohatý, výběr jídel v takovýchto podmínkách úplně neuvěřitelný, propagace akce před turnajem.

Pampi: Jelikož jsme se zúčastnili celý klan, tak z naší strany můžu velmi ocenit i doprovodný program pro děti, který byl velmi bohatý a celý den nám tam velmi rychle utekl.

7. Jak se vám líbilo prostředí, ve kterém se akce letos konala?

Hanka: Ač školní prostředí, tak zázemí bylo hezké, kurty pěkně připravené, i při teplém počasí bylo dost stínu.

Pampi: Prostředí bylo dle mého ideální, dostatek prostoru pro doprovodné akce a myslím, že tam jen těžko mohlo někomu něco chybět.

8. Je něco, co vás během akce překvapilo, nebo dokonce dostalo? 😊

Hanka: I když jsem slyšela chválu před turnajem, tak i přes to ta úžasná pohoda. Dále krásná atmosféra mezi hráči po skončení turnaje, i když si na hřišti nic nedarovali, plynulost a organizovanost celé akce.

Pampi: Nejvíce asi už zmiňovaná velikost a počet účastníků, zároveň i vysoká úroveň organizace, kterou často akce těchto rozměrů postrádají.

9. Co jste říkali na účast v turnaji a celkovou návštěvnost?

Hanka: Hráčská i fanouškovská si myslím naplnila kapacity turnaje…. kdyby byla trošku větší, už by to bylo na úkor příjemné atmosféry.

Pampi: Vlastně jsem odpověděl u předchozí otázky, byl jsem velmi příjemně překvapen.

10. Co byste na této akci nejvíce ocenili, co se vám nejvíce líbilo?

Hanka: Připravenost, kvalita basketu, doprovodné akce

Pampi: Již zmiňovaný doprovodný program pro děti, výbornou organizaci a velkou soutěživost.

11. Vrátíte se v budoucnu na tuto akci třeba jako aktivní hráč nebo jen tak?

Hanka: Když zdraví dovolí, tak bych si ráda zahrála.

Pampi: S tou aktivitou si nejsem příliš jistý, ale pokud se budu v době konání pohybovat někde v okolí, tak moc rád přijedu zase.

12. Co byste řekli na závěr; co byste turnaji, případně pořadatelům a celé STRETBALLHUS RODINĚ popřáli do dalších let?

Hanka: Vím, že to je těžké, ale ať se povede udržet nastavená laťka a vychází počasí, protože to je jediná věc, která nelze zařídit.

Pampi: Jednoduše jen to, aby se jim dařilo pokračovat ve skvělé práci okolo propagace sportu, který všichni tak moc žereme 🙂

Díky moc za odpovědi a za vaši účast! Mára

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.