VÉČA TO LETOS VZAL VÍC NEŽ JEN OSOBNĚ!

Tradičně nám všechno dost trvá, ale nezapomínáme na důležité věci! Je potřeba ještě jednou vyseknou poklonu našemu spíkrovi Véčovi, bez jehož výkonu s majkem v ruce si snad STREETBALLHUS už asi nejde představit. Profesionální výkon jako vždy. Jsme proto rádi, že nám Véča tradičně poskytl svůj pohled na letošní ročník.

„Hey všichni ballerky a ballers, byla to špica… Děkuju! Poslední roky na zimáku byly fajn, ale návrat na gympl, teda alespoň podle mě, ukázal, že tenhle turnaj prostě patří sem. Jasně, navodit atmosféru pomohlo i počasí, ale sedět nahoře u nápisu Streetball Hus a koukat na vás a všechny děti na stanovištích byla paráda!

Po loňských eskapádách na železnici, kdy asi někdo nechtěl, abychom se do Třebové dostali, se mi letos podařilo dorazit relativně na čas. Už na nádraží na mě čekaly Lucky Bastardky se zelenou a pívem v nádražní restauraci. V tuhle chvíli bylo jasný, že tenhle turnaj nemůže dopadnout špatně. A taky to tak bylo!

Jsem strašně rád, že už na páteční warm up se vás většina dostavila a já mohl společně s vámi prohodit pár slov s patrony. Zajímavá zkušenost a pěkné povídaní! Zbytek večera jasně ukázal, že jsou všichni po Covidu kvalitně připravení na sobotu.

Těžko hledám slova, jak popsat sobotu. Jediné zklamání pro mě bylo, že ten den a celý turnaj utekl tak rychle. Turnaj našlapaný na maximum a plná kapacita možná přinesly lehké zpoždění, ale finálové zápasy končily v ideální čas, aby na ně hladce navázala after party. Kvalitní jako vždy a hlavně téměř v kompletním složení jako celý turnaj. Děláte mi radost, bylo tam vidět to srdíčko.

Máro, díky! Na celé akci se odráží tvé nadšení a vášeň pro její pořádání. Je mi jasné, že bez přátel a hlavně rodiny by to nešlo. Ti všichni zaslouží obdiv a poděkování. Taky jsme si na baru celkem dost poděkovali. Svou vinu na tom, že to bylo takhle skvělé, nesou i letošní patroni. Hanko (promiň za jiné oslovení, seděl jsem v koutě a zpytoval svědomí celou neděli), Pampi, byli jste úžasní. Děkujeme za to a věřím, že vás uvidím na hřišti v příštích ročnících. Stejně tak bych si přál, aby to už konečně Amigos vyhráli, ale to je jiná kapitola… Děkuju vám všem, už jen za to, že jste dorazili! Už teď se těším na další ročník.“

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.