VZDALI JSME HOLD KOBE BRYANTOVI!!!

Jako již tradičně podal famózní výkon za majkem Honza Večeřa! Tenhle borec jen nejenom baller tělem i duší, ale i výbornej moderátor. Ne každej se do moderování umí položit jako Véča, kterej do toho dává opravdu všechno, umí rozparádit publikum a navodit neskutečnou atmosféru, což se mu opět povedlo i letos ve Třebové. Jak to on sám viděl, popíše na následujících řádcích. Well done!!!

Véča on fire!

Nebudu lhát, od mala jsem fanoušek Lakers v čele s Black Mambou. Po tom, co nás zasáhla ta hrozná zpráva, jsem věděl, že téma letošního turnaje je to nejlepší, co může být.  I kdyby Mára opravdu zavolal den před akcí, tak na tuhle legendu přijedu moc rád zavzpomínat.

Jestli jsem se ovšem letos opravdu na něco těšil, tak hned po našem rodinném souboji v trojkách s Kvéčkem to bylo na letošní patrony. Jirka – borec, který dělá super podcasty o basketu, reportoval nám z Číny a celkově dělá dobré věci o basketu v ČT a Bára…? Pokud neuvádí Branky body vteřiny, televizi vypínám hned po večerníčku.

Kolegové moderátoři!

Co ještě, bohužel, Mára a ani Tráva neumí zařídit, je počasí. Neznám ale nikoho, kdo tomu poručí. A proto jsme se i letos sešli na zimáku. Ale bylo to fajn, ne? Byl jsem natěšený na promítání filmu Bílí muži neumějí skákat. Jak to dopadlo? Člověk sražený pendolinem, následná srážka dvou vlaků a v neposlední řadě rozbitá lokomotiva vlaku, u kterého už vypadalo, že projel tím začarovaným místem. To zas Brňáci nechtěli, aby Pražácí dojeli do Brna…To si dělejte na Dé Jedničce, ale vlaky nám nechte jezdit!! I tenhle report píšu z vlaku. Online bude jenom, jestli dojedu.

Co psát k samotnému turnaji? Snad jenom, že jste byli skvělí. Byl jsem rád za vás všechny a za všechny vaše zápasy. Pardubičky, ty jsou jistota a srdcovka. Defectors mě moc mile překvapili, že to dali dohromady, ostuda to nebyla! Přírodní vědy byli možná slabší pod košem, za to nejsilnější na párty… Chrudim, Poděbrady, Strakonice, Svitavy, Pražačka, Brno, Hradec Králové a spousty dalších měst z basketbalové mapy. Čubky, Pepičky, Machines, Amigos, Rychberk, Medová farma, Streetball 4 People, Pan K, Jamajský bob, Sýrohadi a další a další týmy. Bylo vás dost a dali jste do toho všechno. Zase jsme vyprodali zimák.

Véča vyzpovídal Jirku ohledně jeho knihy Šestí na světě.

Moc mě potěšil a zase trochu poučil o gravitaci Grabo. Do dneška nechápu, jak něco takového jde zvládnout ve výskoku. Zároveň jsme ale byli i svědky kvalitního Slam Dunk Contestu. Na to, že se chtěl Sixty na poslední chvíli odhlásit, tak tuto soutěž pozdvihnul hooodně vysoko. Trojky byly taky sranda. Bylo vidět, Ozi, žes na té trojce už někdy stál.

Celá akce se, myslím, povedla na jedničku. Možná byla trochu delší, o to více se nám všem vryla do paměti a věřím, že Kobe by měl radost! Jeho mentalita Mamby mu velela dělat věci na tisíc procent tak, jako jste to dělali vy v sobotu.

Děkuju a zase za rok!

Véča

Komentáře

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře.