Vítězové

Kategorie Muži 16+

  • 2021 - YOU SHALL NOT PASS (V.Šindelář, M.Šindelář, J.Srna, J.Dolejší)
  • 2020 - MACH1NES (M.Semerád, M.Šmíd, R. Šír, Z. Šebela)
  • 2019 - BANGŮV ODPAD (R.Marko, J.Šebek, A.Číž, M.Novák)
  • 2018 - MACH1NES (M.Semerád, P.Šmíd, M.Šmíd, G.Prošek)
  • 2017 - ŠINDY (V.Šindelář, J.Štěrba, J.Hanuš, L.Stegbauer)
  • 2016 - MOTÝLCI 2 (J.Jelínek, T.Teplý, R.Jurka, P.Andres)
  • 2015 - MOTÝLCI 2 (J.Jelínek, T.Teplý, R.Jurka, P.Fila)
  • 2014 - CHRLIČ (M.Dylowicz, J.Špaček, J.Jelínek, P.Andres)
  • 2013 - ZOUBKOVY DĚTI (J.Jelínek, J.Kašpar, P.Šulc, L.Gregor)
  • 2012 - CHRLIČ (M.Dylowicz, J.Nohal, J.Špaček, L.Moravec, P.Andres)
  • 2011 - CHRLIČ (M.Dylowicz, J.Nohal, J.Špaček, L.Moravec)
  • 2010 - TSR UHK (P.Pour, P.Čížek, M.Škop, J.Škop)
  • 2009 - XSTREAM CONVERSE (J.Koprnický, A.Dědek, J.Hofman, D.Adášek)
  • 2008 - CHRLIČ (M.Dylowicz, J.Nohal, J.Gult, M.Kopecký)
  • 2004 - TSR UHK (P.Pour, P.Pražák, J.Holubec)
  • 2003 - ŠNECI (M.Slezák, L.Plašil, D.Hlaváček, L.Houser)
  • 2002 - COMET RK (P.Pour, P.Pražák, V.Synáček)
  • 2001 - vítěz neznámý 🙂
  • 2000 - vítěz neznámý 🙂
  • 1999 - ŠNECI (L.Plašil, L.Houser, D.Hlaváček, R.Kuric)
  • 1998 - CHOCEŇÁCI (M.Svojanovský, M.Klusoň, M.Absolon,  M.Dlouhý)
  • 1997 - ŠNECI (L.Plašil, L.Houser, O.Marek, R.Kuric)
  • 1996 - CHOCEŇÁCI (M.Svojanovský, M.Klusoň, M.Absolon,  M.Dlouhý)
  • 1995 - ŠNECI (L.Plašil, L.Houser, P.Mach, R.Kuric)

Kategorie Ženy 16+

  • 2021 - LUCKY BASTARDKY (I.Burgrová, H.Horáková, E.Šujanová, E.Mrhálková)
  • 2020 - SRDCOVKY (I. Burgrová, K. Mahlerová, K. Soukupová, A. Pražáková, A. Vintrová)
  • 2019 - VENCA´S BITCHES (A.Krobová, M.Urbanová, K.Chlubnová, K.Korimová)
  • 2018 - LIONS (K.Hošková, A.Kopecká, A.Rosecká, M.Uhrová)
  • 2017 - JAK TO CHCEŠ (A.Půlpánová, S.Beránková, A.Beránková)
  • 2016 - HIPSTERKY (A.Půlpánová, M.Vyhňáková, Mo.Šívrová, K.Křížová)
  • 2015 - DRINK TEAM (A.Půlpánová, J.Poláková, P.Mlčochová, E. Petříková)
  • 2014 - pUSA (K.Křížová, A.Půlpánová, E. Petříková, Ma.Šívrová)

Kategorie Chlapci U15

  • 2021 - PTÁK CREW
  • 2020 - KRÁLOVŠTÍ SOKOLI
  • 2018 - PANTEŘI

Týmy podle počtu vítězství:

  • 4 - CHRLIČ, ŠNECI
  • 3 - TSR UHK/COMET RK
  • 2 - MOTÝLCI 2, CHOCEŇÁCI, MACH1NES
  • 1 - XSTREAM CONVERSE, ZOUBKOVY DĚTI, ŠINDY, pUSA, DRINK TEAM, HIPSTERKY, JAK TO CHCEŠ, LIONS, BANGŮV ODPAD, VENCA´S BITCHES, YOU SHALL NOT PASS, LUCKY BASTARDKY

Jednotlivci podle počtu vítězství:

  • 4 - A. Půlpánová, M. Dylowicz, J. Jelínek, L. Plašil, L. Houser
  • 3 - J. Špaček, J. Nohal, P. Pour, R.Kuric, P.Andres, K. Mahlerová
  • 2 - E. Petříková, D. Hlaváček, P. Pražák, L. Moravec, T.Teplý, R.Jurka, M.Svojanovský, M.Klusoň, M.Absolon,  M.Dlouhý, M.Semerád, P.Šmíd, V.Šindelář, I.Burgrová, 
  • 1 - Ma.Šívrová, P. Mach, J.Poláková, P.Mlčochová, M.Vyhňáková, Mo.Šívrová, S.Beránková, A.Beránková, K.Hošková, A.Kopecká, A.Rosecká, M.Uhrová, O.Marek, V.Synáček, J.Holubec, J.Gult, M.Kopecký, J.Koprnický, A.Dědek, J.Hofman, D.Adášek, P.Čížek, M.Škop, J.Škop, J.Kašpar, P.Šulc, L.Gregor, P.Fila, J.Štěrba, J.Hanuš, L.Stegbauer, M.Šmíd, G.Prošek, Z. Šebela, R.Marko, J.Šebek, A. Číž, M.Novák, A.Krobová, M.Urbanová, K.Chlubnová, K.Korimová, K. Soukupová, A. Pražáková, A. Vintrová, M.Šindelář, J.Srna, J.Dolejší, H.Horáková, E.Šujanová, E.Mrhálková

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat