Doprovodné akce a kulturní program

V průběhu hracího dne se uskuteční tradiční dovednostní soutěže ve střelbě trojek, ve smečování a v dosažení nejkurióznějšího koše a ještě jedna soutěž navíc. Budeme hrát opět o hodnotné ceny.

Těšit se můžete na 2 atraktivní streetballové exhibice. 

Opravdovou lahůdkou bude opět exhibice ve smečování v podání Piotra Grabovskiho, polského rodáka a jednoho z nejlepších světových smečařů současnosti! Po loňské elektrizující atmosféře během jeho show si to prostě musíme zopakovat!

V pátek 9.7. navíc proběhne v areálu gymnázia bohatý kulturní program. Vstupné bude dobrovolné a jeho výtěžek půjde na charitativní sbírku na pomoc hendikepovanému dítěti. Sbírka proběhne během sobotního turnaje.

Jistý je opět sportovní dětský den pro děti, během něhož budou děti plnit zajímavé nejen pohybové aktivity. Za své úsilí pak dostanou odměnu. Jednotlivá stanoviště budou zajišťovat českotřebovské sportovní kluby, které přichystají spoustu zajímavých aktivit. K využití bude opět skákací hrad, malování na obličej, kreativní dílna a další aktivity. Doprovodný turnaj budeme průběžně doplňovat.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat