Pozvánka 2021

DEKSTONE STREETBALLHUS #23: BER TO OSOBNĚ

Ballers, usilovně pracujeme na dalším ročníku našeho streetballového turnaje. Opět chceme, aby akce byla netradiční, plná streetballu, bball kultury a zábavy. Je to neskutečné, ale i díky vám a vašemu zájmu se letos uskuteční už 23. ročník (oficiálně ale 24. ročník).

Letošní ročník DEKSTONE STREETBALLHUS #23: BER TO OSOBNĚ se uskuteční o víkendu 9.- 10. července, vlastní turnaj v sobotu 10. července konečně snad už v našem chrámu na gympluPo tříletém azylu, kdy se akce konala na parkovišti u a na zimním stadionu, se snad už vrátíme domů do prostředí českotřebovského gymnázia! Kapacita bude tradičně 36 týmů v mužské kategorii, 12 v kategorii  žen, a jelikož sílí zájem i o kategorii pro mládež, bude taky. O slovo se navíc hrdě hlásí legendy minulých časů, proto vymyslíme něco i pro staré kmety.

Hrajeme opět podle našeho systému, s vlastními míči a bez rozhodčích. Celý turnaj je tak striktně založen na hře fair play všech účastníků! Už dva roky se chceme vrátit zpět ke kořenům - na asfalt, ale kvůli počasí nám zatím nebylo přáno. Letos to už ale musí klapnout.

V loňském roce jsme 23. ročník chtěli tematicky věnovat a zaměřit na pana největšího, Michaela Jordana, proto #23. Vzhledem ke smutné události s Kobem jsme ale loni uskutečnili #24 věnovaný jemu a k původnímu záměru s MJ se vracíme letos. Místo konání bychom chtěli co možná nejvíce vyzdobit s motivy MJ a  přizpůsobit tomu i doprovodný program a další aktivity během celé akce, jak jste zvyklí.
 
Věříme, že nejen díky tomu se nás letos 9. - 10.7. sejde co nejvíce, abychom společně zažili další neopakovatelný ročník, pobavili se, přispěli společně opět na charitativní akci a měli radost z té nejkrásnější hry na světě. Letošním ročníkem chceme vzdát holt nejlepšímu hráči všech dob, jehož přesah daleko přesáhl hranice sportu. Stejně jako Michael Jordan všechno bral osobně, i my to tak letos budeme mít!

 

Michael Jordan forever! #balliswhatwebreathefor #bertoosobne

Pracujeme na bohatém doprovodném programu, který budeme postupně aktualizovat. Jak je již u nás zvykem, budou probíhat individuální soutěže ve smečování, střelbě trojek a dosažení nejkurióznějšího koše a navíc proběhne jedna individuální soutěž jako překvapní! Těšit se ale můžete i na vytuněnou BALL IS...ZÓNU se spoustou dalších věcí.  Po úspěších v minulých dvou letech si i letos dáme páteční warm up s letním kinem nebo jiným kulturním programem - jednáme! Ti co to zvládnou, mohou vydržet do nedělního večera, kdy pravidelně končí after party. Celým dnem vás opět provede frajer od majku Véča za doprovodu kvalitní hudby. Připraveno bude TOP občerstvení.

V minulých letech byly patrony turnaje reprezentanti České republiky Pavel Miloš, Kateřina Křížová, Ilona Burgrová, Jakub Houška, Kamil Švrdlík, Petra Kulichová, loni jimi byli Kateřina Elhotová, kapitánka reprezentace České republiky a Roman Marko, reprezentant Slovenska. Pro letošní rok se nám opět  podařilo  domluvit  neskutečná  jména!  Než  vám  je  prozradíme,  můžete  soutěžit  v naší  soutěži  na  našem  instagramovém  profilu  @streetballhus!


Letošní ročník bude opět spojen s dětským sportovním dnem, který bude plný aktivit, soutěží a atrakcí. V letošním roce opět spolupracujeme s neziskovou organizací Každý koš pomáhá, s kterou společně zorganizujeme další charitativní akci tentokrát na pomoc osmileté hendikepované Kačence. Celý den pak bude zakončen na následné afterparty, kde se vám o zábavu budou starat organizátoři. Sledujte průběžné informace.

SAMOZŘEJMĚ SLEDUJEME CELOU KORONAVIROVOU SITUACI. CELÁ AKCE BY MĚLA PROBĚHNOUT BEZ PROBLÉMŮ. SAMOZŘEJMĚ BUDEME DBÁT NA DODRŽENÍ VEŠKERÝCH HYGIENICKÝCH NAŘÍZENÍ!

Těšíme se na vaši účast!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat