Jsme nadšeni, že se nám opět podařilo do České Třebové dostat velkou osobnost. Aktivně sice nehraje, přesto má s basketem hodně společného. Často ho totiž uvádí v České televizi, navíc její muž je bývalý český reprezentant. Naše pozvání stát se patronem 23. ročníku přijala sportovní redaktorka ČT a moderátorka Branek, bodů, vteřin, Barbora Černošková!

Barbora Černošková je rodačkou z Brna, kde studovala historii a právo a k tomu získala brigádu v České televizi. A ejhle, jako moderátorka prošla Miniparlamentem v pořadu Zprávičky, až se postupně stala sportovní redaktorkou České televize.  Z brněnského studia ČT přešla moderovat magazín Timeout na ČT4 a zpravodajství Branky, body, vteřiny na ČT 1.  Můžeme ji také vidět i v jiných pořadech na ČT Sport, a sice Čtyřka sport nebo Téma pro hosty. Mimo televizi moderuje různé sportovní akce pro děti. Za studií v Brně, odkud pochází, závodně úspěšně sportovala. V synchronizovaném plavání byla 13× mistryní ČR a na juniorském mistrovství světa v r. 1999 obsadila 9. místo. 

Barbora má k basketbalu velice blízko. Jejím manželem je bývalý vynikající ligový basketbalista a český reprezentant Jiří Černošek, který hrával za ligové týmy Brna, Prostějova nebo Pardubic. Společně vychovávají 2 dcery a syna. Jistě budoucí basketbalisty 🙂 Sama Bára však o sobě říká: "S basketem jsem na tom tragicky. Umím hodit jednu náhodnou šestku, ale jinak jsem na míčové sporty levá."

Bára v loňském roce skvěle moderovala moderní pražskéh studio připravené k Mistrovství světa v basketbalu v Číně, kde naši reprezentanti v čele s Tomášem Satoranským získali historický úspěch v podobě 6. místa! Mezi další její velké moderátorské zkušenosti patři studio k Zimním olympijským hrám v Soči.

 

Během celého letošního ročník našeho Memoriálu bude Barbora s rodinou přítomna, proto budete mít spoustu příležitostí se s ní potkat případně i popovídat. Děkujeme za ochotu přijmout naši nabídku stát se letošním patronem!

Zdroj: novinky.cz, ceskatelevize.cz

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat