Doprovodné akce a kulturní program

V průběhu hracího dne se uskuteční tradiční dovednostní soutěže ve střelbě trojek, ve smečování a v dosažení nejkurióznějšího koše. Letos se bude hrát opravdu o hodnotné ceny.

Těšit se můžete na 2 atraktivní basketbalové exhibice. O první se postará Daniel Klika, který předvede svá kouzla s míčem v rámci svého vystoupení ve freestyle basketbalu.

Opravdovou lahůdkou bude exhibice ve smečování v podání Piotra Grabovskiho, polského rodáka a jednoho z nejlepších evropských smečařů současnosti!

V pátek 10.7. navíc proběhne v areálu gymnázia promítání filmu Bílí muži neumějí skákat. Vstupné bude dobrovolné a jeho výtěžek půjde na charitativní sbírku na pomoc dětem nemocných hemofilií. Sbírka proběhne během sobotního turnaje.

Jistý je opět sportovní dětský den pro děti, během něhož budou děti plnit zajímavé nejen pohybové aktivity. Za své úsilí pak dostanou odměnu. K využití bude opět skákací hrad, malování na obličej, kreativní dílna, Dětská zoo a další aktivity. Doprovodný turnaj budeme průběžně doplňovat.

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat