Charitativní akce:

Pomáháme dětem nemocných hemofilií!!!

 

PRÁTELÉ, KAMARÁDI, BALLERS! Díky vám všem se nám v posledních 3 letech na Streetballhus podařilo vybrat parádních 120 tisíc Kč pro hendikepované děti Lukáška a Verunku! I letos se společně s neziskovou organizací Každý koš pomáhá, Zlatým podrazem a Národním basketbalovým muzeem pokusíme na úspěšné sbírky navázat. Tentokrát bude charitativní sbírka zaměřena na pomoc dětem trpícím záludnou hemofilií.

Navážeme na loňské promítání Zlatého podrazu a letos, v předvečer letošního ročníku Memoriálu budeme promítat v místě konání turnaje film Bílí muži neumějí skákat. Vstupné bude dobrovolné a celkový výtěžek půjde na charitativní sbírku Pomáháme dětem trpícím hemofilií, která se uskuteční v sobotu během 23. ročníku našeho turnaje.

Pomáháme dětem trpícím hemofilií je veřejná sbírka, která se snaží získat dostatek finančních prostředků na velice náročnou a drahou léčbu ale také ulehčení každodenního života malých pacientů.

Kdo by chtěl těmto dětem pomoci, může poslat DMS v těchto tvarech:

Hemofilie je dědičné onemocnění, které doprovází nebezpečné zvýšené krvácení. Projevuje se sníženou schopností krev zastavit. Často se mohou i po nepatrném podnětu objevovat krevní výrony do kloubů a svalů, někdy vznikají i spontánně. Tvoří se bolestivé podkožní modřiny. S hemofilií se člověk potýká celý život. Velký význam má i správná rehabilitace a nejrůznější rekondiční pobyty. Zorganizovat je je nákladné. Děti na nich bývají i společně s rodiči, potřebná je přítomnost lékařů. Pacienti se učí, jak třeba sportovat a neublížit si, rodiče například správně aplikovat injekce.

A protože všichni víme, že nejjednodušší je hodit pár korun do pokladničky, budeme se moci potkat v pátek 10. 7. na promítání filmu Bílí muži neumějí skákat přímo v areálu gymnázia a následně v sobotu 11. 7. na 23. ročníku Memoriálu Mistra Jana Husa. Celý den budeme na místě jako vy všichni ostatní. A bude to velká zábava, přijďte s dětmi, můžete si zasportovat nebo jen tak si popovídat s námi.

Děkujeme všem, kteří se podílí na organizaci sbírky. A především děkujeme vám, dárcům, že jste se s námi zapojili nebo se do sbírky chystáte zapojit!

Tým organizátorů MMJH a Každý koš pomáhá

 

 

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat