Pozvánka 2020

DEKSTONE STREETBALLHUS: #24 pocta Kobe Bryantovi

Ballers, je to tu! Sice už nějakou dobu usilovně pracujeme na dalším ročníku našeho streetballového turnaje, ale od začátku června vás začneme zásobovat informacemi, jak to letos bude vypadat.

Opět chceme, aby akce byla netradiční, plná streetballu, bball kultury a zábavy. Je to neskutečné, ale i díky vám a vašemu zájmu se letos uskuteční už 23. ročník.

Samozřejmě sledujeme aktuální koronavirovou situaci, a protože se vše zlepšuje, uskuteční se letošní ročník v původním termínu o víkendu 10.- 12. července. Vlastní turnaj v sobotu 11. a konečně snad už v našem chrámu na gymplu v České Třebové! Po dvouletém azylu, kdy se akce konala na parkovišti u zimáku a loni přímo na něm, se snad už vrátíme domů do prostředí českotřebovského gymnázia!

Kapacita bude tradičně 36 týmů v mužské kategorii, 12 v kategorii  žen, a jelikož sílí zájem i o kategorii pro mládež, něco pro ně vymyslíme. O slovo se navíc hrdě hlásí legendy minulých časů, proto řešíme něco i pro staré kmety.

Hrajeme opět podle našeho systému, s vlastními míči a bez rozhodčích. Celý turnaj je tak striktně založen na hře fair play všech účastníků! Loni jsme se chtěli vrátit zpět ke kořenům - na asfalt, nepovedlo se. Letos to už ale musí klapnout.

Tematicky jsme chtěli letošní 23. ročník věnovat a zaměřit na pana největšího, Michaela Jordana, proto #23.
Vzhledem k tragickému úmrtí legendy Kobeho Bryanta jsme se rozhodli náš záměr změnit a věnovat letošní ročník právě jemuStreetballhus: #24 pocta Kobe Bryantovi což nám jistě i božský MJ odpustí. Letos tak místo 23. ročníku uděláme 24. a příští rok obráceně. Je to přece náš turnaj, tak proč ne....Věříme, že se nám celý areál gymnázia podaří co nejvíce vyzdobit in purple and gold s motivy Kobeho, přizpůsobit tomu i doprovodný program a další aktivity během celé akce. Takže se vůbec nestyďte dorazit v jeho dresech nebo s Lakers motivy, i když jim zrovna nefandíte...

Vede nás k tomu i důvod šířit Kobeho odkaz, který ovlivnil nebo může ovlivnit v jakékoli naší aktivitě každého z nás, protože Kobe Bryant dalece přesáhl hranice basketbalu.

Věříme, že nejen díky tomu se nás letos 10.-12.7. sejde co nejvíce, abychom společně zažili další neopakovatelný ročník, pobavili se, přispěli společně opět na charitativní akci a měli radost z té nejkrásnější hry na světě.

REGISTRACE SPOUŠTÍME V NEDĚLI 7. ČERVNA, TAK BUĎTE READY, AŤ VÁM VAŠE MÍSTO NEVYFOUKNE NĚKDO JINÝ.

Pracujeme na bohatém doprovodném programu, který budeme postupně aktualizovat. Jak je již u nás zvykem, budou probíhat individuální soutěže ve smečování, střelbě trojek a dosažení nejkurióznějšího koše. Těšit se ale můžete i na vytuněnou BALL IS...ZÓNU se spoustou dalších věcí. Lehátka a pláž ready. Po loňském úspěchu si i letos dáme páteční warm up s letním kinem! Ti, co si troufnou, mohou vydržet do nedělního večera, kdy pravidelně končí after party. Celým dnem vás opět provede frajer od majku Véča za doprovodu kvalitní hudby. Po celý víkend bude připraveno kvalitní občerstvení.

Vy, co k nám jezdíte pravidelně, jste zvyklí na velké basketbalové osobnosti, které přijaly naše pozvání stát se patrony naší akce. Z těch posledních jmenujme Katku Elhotovou nebo Tomáše Vyorala.

Pro letošní rok se nám podařilo domluvit hned s dvěma osobnostmi! TOP, TOP, můžete zatím hádat............................MY SI ZATÍM TUTO INFORMACI NECHÁME PRO SEBE A VYMYSLÍME PRO VÁS SUPER SOUTĚŽ!

Tradičně nebude chybět dětský sportovní den. Zároveň opět spolupracujeme s neziskovou organizací Každý koš pomáhá, s kterou společně zorganizujeme další charitativní akci na pomoc hendikepované osobě. Sledujte průběžné informace na našem webu a sociálních sítích!

Předem děkujeme za šíření, lajkování a sdílení.

Kobe Bryant forever! #balliswhatwebreathefor

Těšíme se na vaši účast!

Získejte registraci domén s tld .online, .space, .store, .tech zdarma!
Stačí si k jedné z těchto domén vybrat hosting Plus nebo Mega a registraci domény od nás dostanete za 0 Kč!
Objednat